Fluke 190M Medical OscilloscopeScope, Analyzers 433, Analyzers 434 akku 3600mAh
calcActive())">
Fluke 190M Medical OscilloscopeScope, Analyzers 433, Analyzers 434 akku 3600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FBP190
61,95 €
50,95 €
Kuvaus / Fluke 190M Medical OscilloscopeScope, Analyzers 433, Analyzers 434 akku 3600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-FBP190 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031307 |
| Korvaa | BP190 / BP-190 / B11432 / 677390 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 25.92Wh |
| Mitat | 134.82 x 33.90 x 31.62mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review