Fluke 105, 105B, 91 akku 4500mAh
calcActive())">
Fluke 105, 105B, 91 akku 4500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FM9086SL
50,95 €
41,95 €
Kuvaus / Fluke 105, 105B, 91 akku 4500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-FM9086SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031093 |
| Korvaa | PM9086 001 / B10858 / AS30006 / PM9086 / PM9086-011 / PM9086/011 / BP120mh |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 99.20 x 51.40 x 25.81mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review