FitBit Surge Älykellon Akku
calcActive())">
FitBit Surge Älykellon Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien FitBit älykellojen kanssa:
SurgeTämä akku korvaa ainakin seuraavat FitBit älykellojen alkuperäisakut:LSSP491524AE
In stock
- SKU
- CS-FTS100SH
14,95 €
Kuvaus / FitBit Surge Älykellon Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-FTS100SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106296 |
| Mitat | 24.00 x 15.50 x 4.20mm |
| Korvaa | LSSP491524AE |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.37Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review