Fitbit älykellojen Alta yhteensopiva akku 36mAh
calcActive())">
Fitbit älykellojen Alta yhteensopiva akku 36mAh
Fitbit älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAltaKorvattavat Fitbit älykellojen alkuperäisakutFB406
In stock
- SKU
- CS-FTA406SL
16,95 €
Kuvaus / Fitbit älykellojen Alta yhteensopiva akku 36mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fitbit älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-FTA406SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153757 |
| Korvaa | FB406 |
| Kapasiteetti (mAh) | 36mAh / 0.13Wh |
| Mitat | 16.00 x 10.40 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review