Fischer hätävalaistus AP-0360-0100-AA-NC-01 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Fischer hätävalaistus AP-0360-0100-AA-NC-01 yhteensopiva akku 2000mAh
Fischer hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAP-0360-0100-AA-NC-01Korvattavat Fischer hätävalaistus alkuperäisakut98100089
In stock
- SKU
- CS-FHR360LS
19,95 €
Kuvaus / Fischer hätävalaistus AP-0360-0100-AA-NC-01 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fischer hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-FHR360LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183112 |
| Korvaa | 98100089 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 50.80 x 42.80 x 14.60mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review