Festool C15, C15 Cordless Drill/Driver, DRC15 Cordless Drill/Driver Työkalun Akku
calcActive())">
Festool C15, C15 Cordless Drill/Driver, DRC15 Cordless Drill/Driver Työkalun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Festool akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
C15 C15 Cordless Drill/Driver DRC15 Cordless Drill/DriverTämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:494832 498340 498341
In stock
- SKU
- CS-FCD153PX
47,95 €
39,95 €
Kuvaus / Festool C15, C15 Cordless Drill/Driver, DRC15 Cordless Drill/Driver Työkalun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-FCD153PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092773 |
| Mitat | 125.25 x 79.80 x 69.28 mm |
| Korvaa | 494832, 498340, 498341 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 57.60Wh |
| Jännite | 14,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|
Write Your Own Review