Fanuc PLC A04B-0236-H211 / 180is-WB yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Fanuc PLC A04B-0236-H211 / 180is-WB yhteensopiva akku 2200mAh
Fanuc PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallitA04B-0236-H211 180is-WB A04B-0235-C211 Series 180is-WBKorvattavat Fanuc PLC alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-ODR029SL
16,95 €
Kuvaus / Fanuc PLC A04B-0236-H211 / 180is-WB yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fanuc PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä t…
More Information
| SKU | CS-ODR029SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198888 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 6.6Wh |
| Mitat | 45.50 x 18.70 x 16.80mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review