FANUC PLC A02B-0309-K102 yhteensopiva akku 1750mAh
calcActive())">
FANUC PLC A02B-0309-K102 yhteensopiva akku 1750mAh
FANUC PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallitA02B-0309-K102Korvattavat FANUC PLC alkuperäisakutA98L-0031-0026
In stock
- SKU
- CS-PLC026SL
20,95 €
Kuvaus / FANUC PLC A02B-0309-K102 yhteensopiva akku 1750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FANUC PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä t…
More Information
| SKU | CS-PLC026SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113706 |
| Korvaa | A98L-0031-0026 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 5.25Wh |
| Mitat | 45.37 x 20.72 x 38.16mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review