Falard laitteen kaukosäädin RC 012 / RC12 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Falard laitteen kaukosäädin RC 012 / RC12 yhteensopiva akku 2600mAh
Falard laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRC 012 RC12 RC12R RC12RI RCIR12 TIM12Korvattavat Falard laitteen kaukosäädin alkuperäisakutBL7.2
In stock
- SKU
- CS-FRC230BL
29,95 €
Kuvaus / Falard laitteen kaukosäädin RC 012 / RC12 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Falard laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
More Information
| SKU | CS-FRC230BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120292 |
| Korvaa | BL7.2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 78.95 x 39.95 x 22.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review