Falard laitteen kaukosäädin LEM 460 Transport Trolleys Sel / PEM 807 Self-Propelled Gantrie yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Falard laitteen kaukosäädin LEM 460 Transport Trolleys Sel / PEM 807 Self-Propelled Gantrie yhteensopiva akku 3000mAh
Falard laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLEM 460 Transport Trolleys Sel PEM 807 Self-Propelled Gantrie Surrogate Radio GeismarKorvattavat Falard laitteen kaukosäädin alkuperäisakut20xN3000-FAL
In stock
- SKU
- CS-FEM460BL
46,95 €
Kuvaus / Falard laitteen kaukosäädin LEM 460 Transport Trolleys Sel / PEM 807 Self-Propelled Gantrie yhteensopiva akku 3000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Falard laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
More Information
| SKU | CS-FEM460BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117261 |
| Korvaa | 20xN3000-FAL |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 112.70 x 43.25 x 44.80 mm |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review