Ezviz valvontakameran DP1S / DP1C yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Ezviz valvontakameran DP1S / DP1C yhteensopiva akku 6800mAh
Ezviz valvontakameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDP1S DP1C DP1Korvattavat Ezviz valvontakameran alkuperäisakutH866281P
In stock
- SKU
- CS-EZP120SL
25,95 €
Kuvaus / Ezviz valvontakameran DP1S / DP1C yhteensopiva akku 6800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ezviz valvontakameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-EZP120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208303 |
| Korvaa | H866281P |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.84Wh |
| Mitat | 81.70 x 61.20 x 8.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review