Ezviz valvontakameran CS-DP1C-4A1WPFBSR / CS-DP1C yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
Ezviz valvontakameran CS-DP1C-4A1WPFBSR / CS-DP1C yhteensopiva akku 4600mAh
Ezviz valvontakameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCS-DP1C-4A1WPFBSR CS-DP1CKorvattavat Ezviz valvontakameran alkuperäisakutAHB765965P
In stock
- SKU
- CS-EZP110SL
21,95 €
Kuvaus / Ezviz valvontakameran CS-DP1C-4A1WPFBSR / CS-DP1C yhteensopiva akku 4600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ezviz valvontakameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-EZP110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210535 |
| Korvaa | AHB765965P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.48Wh |
| Mitat | 66.60 x 58.25 x 7.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review