Extech VIR 50 akku 1600mAh
calcActive())">
Extech VIR 50 akku 1600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Extech mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-EXR500SL
24,95 €
Kuvaus / Extech VIR 50 akku 1600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-EXR500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130123 |
| Korvaa | BATT-37V |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 52.35 x 18.40 x 18.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review