Extech MS6000, MS6000 Oscilloscopes, Ms6060 akku 4500mAh
calcActive())">
Extech MS6000, MS6000 Oscilloscopes, Ms6060 akku 4500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Extech mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-EXM600SL
63,95 €
Kuvaus / Extech MS6000, MS6000 Oscilloscopes, Ms6060 akku 4500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-EXM600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137009 |
| Korvaa | BATT-74V / PL707080 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 33.3Wh |
| Mitat | 84.84 x 70.76 x 13.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review