Extech Flir i7 akku 2200mAh
calcActive())">
Extech Flir i7 akku 2200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lämpökameroiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-EXT7SL
18,95 €
Kuvaus / Extech Flir i7 akku 2200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-EXT7SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032199 |
| Korvaa | 1950986 / T197410 / T198470ACC / T199376ACC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 68.50 x 18.50 x 16.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review