EXFO AXS-100, AXS-110, AXS-110 OTDR akku 1800mAh
calcActive())">
EXFO AXS-100, AXS-110, AXS-110 OTDR akku 1800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien EXFO mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-EFX100SL
29,95 €
Kuvaus / EXFO AXS-100, AXS-110, AXS-110 OTDR akku 1800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-EFX100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100416 |
| Korvaa | XW-EX003 / GP-1001 / CGA-E/111GAE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 53.00 x 35.30 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review