Eufy valvontakameran Video Doorbell E340 yhteensopiva akku 6500mAh
calcActive())">
Eufy valvontakameran Video Doorbell E340 yhteensopiva akku 6500mAh
Eufy valvontakameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallitVideo Doorbell E340Korvattavat Eufy valvontakameran alkuperäisakutT8743
In stock
- SKU
- CS-EFE340SL
44,95 €
Kuvaus / Eufy valvontakameran Video Doorbell E340 yhteensopiva akku 6500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eufy valvontakameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-EFE340SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217398 |
| Korvaa | T8743 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6500mAh / 24.05Wh |
| Mitat | 77.00 x 40.20 x 21.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review