Arts hätävalaistus SD S3 NT U C75 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Arts hätävalaistus SD S3 NT U C75 yhteensopiva akku 4000mAh
Arts hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSD S3 NT U C75Korvattavat Arts hätävalaistus alkuperäisakut803169
In stock
- SKU
- CS-ERC960LS
32,95 €
Kuvaus / Arts hätävalaistus SD S3 NT U C75 yhteensopiva akku 4000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Arts hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-ERC960LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190158 |
| Korvaa | 803169 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 221.00 x 37.50 x 33.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review