Emporia Telme C150, Telme C151, Telme T200 akku 900mAh
calcActive())">
Emporia Telme C150, Telme C151, Telme T200 akku 900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-EAC150SL
17,95 €
Kuvaus / Emporia Telme C150, Telme C151, Telme T200 akku 900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-EAC150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130024 |
| Korvaa | AK-C150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.06 x 33.95 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review