Emporia puhelimen SIMPLICITYglam / V227 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Emporia puhelimen SIMPLICITYglam / V227 yhteensopiva akku 900mAh
Emporia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSIMPLICITYglam V227Korvattavat Emporia puhelimen alkuperäisakutAK-V227-BC
In stock
- SKU
- CS-EAV227SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Emporia puhelimen SIMPLICITYglam / V227 yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-EAV227SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214625 |
| Korvaa | AK-V227-BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.70 x 42.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review