Emporia puhelimen Active V50 / Active V50 4G yhteensopiva akku 1050mAh
calcActive())">
Emporia puhelimen Active V50 / Active V50 4G yhteensopiva akku 1050mAh
Emporia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitActive V50 Active V50 4GKorvattavat Emporia puhelimen alkuperäisakutAK-V50-4G
In stock
- SKU
- CS-EAV540SL
15,95 €
Kuvaus / Emporia puhelimen Active V50 / Active V50 4G yhteensopiva akku 1050mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-EAV540SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189596 |
| Korvaa | AK-V50-4G |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 66.45 x 42.13 x 4.05mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review