Emporia F200 akku 1100 mAh
calcActive())">
Emporia F200 akku 1100 mAh
Yhteensopiva akku mm: Emporia F200, F210, TELME F200, TELME F210 ja TELME FLIP.
In stock
- SKU
- CS-EAF200SL
17,95 €
Kuvaus / Emporia F200 akku 1100 mAh
Edullinen ja laadukas Emporia AK-F200 yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Emporia F200, F210, TELME F200, TELME F210 ja TELME FLIP. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
More Information
| SKU | CS-EAF200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052456 |
| Korvaa | AK-F200 / AK-F200(V1.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 55.71 x 41.62 x 5.22mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review