Emporia Elson EL390, Mobistel EL390 akku 650 mAh
calcActive())">
Emporia Elson EL390, Mobistel EL390 akku 650 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elson EL390 Mobistel EL390Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:BTY26164
In stock
- SKU
- CS-MEL390SL
15,95 €
Kuvaus / Emporia Elson EL390, Mobistel EL390 akku 650 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MEL390SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049241 |
| Korvaa | BTY26164 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 76.82 x 35.40 x 4.31mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review