Emporia älypuhelinten Smart 2 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Emporia älypuhelinten Smart 2 yhteensopiva akku 2400mAh
Emporia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSmart 2Korvattavat Emporia älypuhelinten alkuperäisakutAK-S2
In stock
- SKU
- CS-EAS200SL
20,95 €
Kuvaus / Emporia älypuhelinten Smart 2 yhteensopiva akku 2400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-EAS200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165538 |
| Korvaa | AK-S2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 73.50 x 57.90 x 4.45mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review