Elster PLC FE230 yhteensopiva akku 14500mAh
calcActive())">
Elster PLC FE230 yhteensopiva akku 14500mAh
Elster PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFE230Korvattavat Elster PLC alkuperäisakut50103401
In stock
- SKU
- CS-ELF230SL
39,95 €
Kuvaus / Elster PLC FE230 yhteensopiva akku 14500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Elster PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
More Information
| SKU | CS-ELF230SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197553 |
| Korvaa | 50103401 |
| Kapasiteetti (mAh) | 14500mAh / 104.4Wh |
| Mitat | 66.10 x 62.00 x 33.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review