AEG pölynimurin tai robotti-imurin 90027748500 / RX92-4ANM yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin 90027748500 / RX92-4ANM yhteensopiva akku 4500mAh
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit90027748500 RX92-4ANM RX92-4STN RX9-2-6IBMKorvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut4060002609
In stock
- SKU
- CS-ACR926VX
27,95 €
Kuvaus / AEG pölynimurin tai robotti-imurin 90027748500 / RX92-4ANM yhteensopiva akku 4500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
More Information
| SKU | CS-ACR926VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210641 |
| Korvaa | 4060002609 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 33.3Wh |
| Mitat | 72.20 x 44.70 x 24.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review