AEG pölynimurin tai robotti-imurin Rapido / ErgoRapido versio 2 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin Rapido / ErgoRapido versio 2 yhteensopiva akku 2000mAh
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRapido ErgoRapido AG5104WDB AG5104WD AG4104WD HX6-8DM-WKorvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut405 52 51-53/4 4055460655
In stock
- SKU
- CS-AER534VX
21,95 €
Kuvaus / AEG pölynimurin tai robotti-imurin Rapido / ErgoRapido versio 2 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
More Information
| SKU | CS-AER534VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184140 |
| Korvaa | 405 52 51-53/4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 52.30 x 57.00 x 14.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review