ELCA laitteen kaukosäädin Radiocontrol yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
ELCA laitteen kaukosäädin Radiocontrol yhteensopiva akku 2000mAh
ELCA laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRadiocontrolKorvattavat ELCA laitteen kaukosäädin alkuperäisakutE1-BAT1
In stock
- SKU
- CS-ECH100BL
27,95 €
Kuvaus / ELCA laitteen kaukosäädin Radiocontrol yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ELCA laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
More Information
| SKU | CS-ECH100BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208037 |
| Korvaa | E1-BAT1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 83.20 x 48.70 x 17.55mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review