Ektor hätävalaistus EV1670 / 1415 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Ektor hätävalaistus EV1670 / 1415 yhteensopiva akku 1800mAh
Ektor hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEV1670 1415Korvattavat Ektor hätävalaistus alkuperäisakutELB-EV1415
In stock
- SKU
- CS-ETR167LS
22,95 €
Kuvaus / Ektor hätävalaistus EV1670 / 1415 yhteensopiva akku 1800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ektor hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-ETR167LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192589 |
| Korvaa | ELB-EV1415 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 8.64Wh |
| Mitat | 98.60 x 29.00 x 14.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review