Einhell TH-CD 18-2 2B akku 2000mAh
calcActive())">
Einhell TH-CD 18-2 2B akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Einhell työkalujen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-EHL182PW
56,95 €
Kuvaus / Einhell TH-CD 18-2 2B akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-EHL182PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122104 |
| Korvaa | 4513681E / 29061 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 117.70 x 83.60 x 58.20mm |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review