Einhell BT-CD 10.8/3 LI Työkalun Akku 2500 mAh
calcActive())">
Einhell BT-CD 10.8/3 LI Työkalun Akku 2500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Einhell työkalun kanssa:
BT-CD 10.8/3 LI
In stock
- SKU
- CS-EHL083PX
33,95 €
Kuvaus / Einhell BT-CD 10.8/3 LI Työkalun Akku 2500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-EHL083PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129493 |
| Mitat | 58.95 x 53.84 x 81.96mm |
| Korvaa | 4513377E |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 27Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review