Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
calcActive())">
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Einhell akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
BT-CD 10.8/3 LI
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Einhell akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:4513377E
In stock
- SKU
- CS-EHL083PW
29,95 €
25,95 €
Kuvaus / Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-EHL083PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129486 |
| Mitat | 58.95 x 53.84 x 81.96mm |
| Korvaa | 4513377E |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review