Ecovacs ruohonleikkurin GOAT G1 / G1-800 yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
Ecovacs ruohonleikkurin GOAT G1 / G1-800 yhteensopiva akku 6400mAh
Ecovacs ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGOAT G1 G1-800 GX-600 GOAT G1 1600 BAIZE G1-800G GOAT GX MPB12 Goat G1-800W Goat G1-800G MPB11 Goat O1200 RTK Goat O800 RTKKorvattavat Ecovacs ruohonleikkurin alkuperäisakut201-2201-0903 S21-Li-185-5800 S26-LI-180-4000 201-2325-0104 201-2325-010 201-2201-0903 201-2325-010 201-2325-0104 S21-Li-185-5800 S26-LI-180-4000
In stock
- SKU
- CS-EDN100PW
53,95 €
Kuvaus / Ecovacs ruohonleikkurin GOAT G1 / G1-800 yhteensopiva akku 6400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-EDN100PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201090 |
| Korvaa | 201-2201-0903 / S21-Li-185-5800 / S26-LI-180-4000 / 201-2325-0104 / 201-2325-010 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 118.4Wh |
| Mitat | 96.70 x 67.70 x 48.00mm |
Stocks
Write Your Own Review