Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Winbot W830 / Winbot W850 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Winbot W830 / Winbot W850 yhteensopiva akku 700mAh
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitWinbot W830 Winbot W850 Winbot W930 Winbot W950Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut14500-S41PJ S04-LI-148-650
In stock
- SKU
- CS-EDW380VX
34,95 €
Kuvaus / Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Winbot W830 / Winbot W850 yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-EDW380VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176299 |
| Korvaa | S04-LI-148-650 / 14500-S41PJ / 201-2005-0022 / 201-1907-0302 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 53.80 x 29.00 x 29.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review