Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin W830 / W830-RD yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin W830 / W830-RD yhteensopiva akku 800mAh
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitW830 W830-RD W830S W836 W850 W855 W930 W950Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutINR14500-3S
In stock
- SKU
- CS-EDW830VX
27,95 €
Kuvaus / Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin W830 / W830-RD yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-EDW830VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161837 |
| Korvaa | INR14500-3S |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 53.10 x 28.80 x 28.70mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review