Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot Ozmo 900 / Deebot Ozmo 901 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot Ozmo 900 / Deebot Ozmo 901 yhteensopiva akku 2600mAh
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDeebot Ozmo 900 Deebot Ozmo 901 Deebot Ozmo 905 Deebot Ozmo 920 Deebot Ozmo 930 Deebot Ozmo 937Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutS01-LI-148-2600 S01-LI-148-3200 S09-LI-148-3200
In stock
- SKU
- CS-EDN900VX
32,95 €
26,95 €
Kuvaus / Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot Ozmo 900 / Deebot Ozmo 901 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-EDN900VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164630 |
| Korvaa | S01-LI-148-2600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 37.44Wh |
| Mitat | 133.10 x 37.20 x 20.40mm |
Stocks
Write Your Own Review