Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot M82 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot M82 yhteensopiva akku 2600mAh
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDeebot M82Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutBL7402A UR18650ZT-4S1P-AAF
In stock
- SKU
- CS-EDM820VX
46,95 €
38,95 €
Kuvaus / Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot M82 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-EDM820VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171928 |
| Korvaa | BL7402A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 69.80 x 36.90 x 36.70mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review