Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot DF45 / Deebot DF45 Sweeping Robot Cle yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot DF45 / Deebot DF45 Sweeping Robot Cle yhteensopiva akku 2600mAh
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDeebot DF45 Deebot DF45 Sweeping Robot CleKorvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutM26-4S1P-AGX-2
In stock
- SKU
- CS-EDF450VX
34,95 €
28,95 €
Kuvaus / Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin Deebot DF45 / Deebot DF45 Sweeping Robot Cle yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-EDF450VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171904 |
| Korvaa | M26-4S1P-AGX-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 131.80 x 37.00 x 20.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review