Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin DD35 / DE33 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin DD35 / DE33 yhteensopiva akku 3000mAh
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDD35 DE33 DE35 DE5G Deebot 900 Deebot 901 Deebot 907 DG710 DG711 DG716 DM88 DN33 DN520 DN55 OZMO 600 OZMO 601 OZMO 610 OZMO 901 OZMO 902 Ozmo DD46.11 Sweeper DD35 Sweeper DE33 Sweeper DE35 Sweeper DG710 Sweeper DG716Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut10001568 DD3G DD4G DM88
In stock
- SKU
- CS-EDD350VX
35,95 €
Kuvaus / Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin DD35 / DE33 yhteensopiva akku 3000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-EDD350VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150466 |
| Korvaa | DM88 / 10001568 / DD4G / DD3G / ZJ1517-HFR / 10002167 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 132.70 x 45.40 x 45.10mm |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review