Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin D36A / D36B yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin D36A / D36B yhteensopiva akku 3400mAh
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitD36A D36B D36C D36E DA60 DA611 DB35 Deebot Slim 1 Deebot Slim 10 Deebot Slim 2 TCR360Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutDA60-Darfon ZJ1450
In stock
- SKU
- CS-EDR361VX
35,95 €
Kuvaus / Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin D36A / D36B yhteensopiva akku 3400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-EDR361VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163916 |
| Korvaa | ZJ1450 / DA60-Darfon |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 36.72Wh |
| Mitat | 66.50 x 48.00 x 35.50mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review