Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin CEN250 / ML009 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin CEN250 / ML009 yhteensopiva akku 2600mAh
Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCEN250 ML009 V700Korvattavat Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutICR18650 3S1P
In stock
- SKU
- CS-EDN250VX
31,95 €
Kuvaus / Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin CEN250 / ML009 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-EDN250VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150084 |
| Korvaa | ICR18650 3S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 70.12 x 34.90 x 34.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review