Dyson Absolute, DC58, DC61 akku 5000mAh / 108.00Wh
calcActive())">
Dyson Absolute, DC58, DC61 akku 5000mAh / 108.00Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dyson imurien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DYC640VX-DG
99,95 €
Kuvaus / Dyson Absolute, DC58, DC61 akku 5000mAh / 108.00Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-DYC640VX-DG |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148319 |
| Korvaa | 205794-01/04 / 209472-01 / 965874-01 / 965874-02 / 965874-03 / 967810-02 / 967810-03 / 967810-13 / 967810-21 / 967810-23 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 108.00Wh |
| Mitat | 128.50 x 75.20 x 111.50mm |
| Jännite | 21,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
8 units available |
|---|
Write Your Own Review