DUAL-LITE hätävalaistus EVCUGW / EVCUGWDI yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
DUAL-LITE hätävalaistus EVCUGW / EVCUGWDI yhteensopiva akku 600mAh
DUAL-LITE hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEVCUGW EVCUGWDI EVCURBD EVCURW EVCURWD EVCURWDIKorvattavat DUAL-LITE hätävalaistus alkuperäisakut784H73 93041402E
In stock
- SKU
- CS-EMC730LS
17,95 €
Kuvaus / DUAL-LITE hätävalaistus EVCUGW / EVCUGWDI yhteensopiva akku 600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DUAL-LITE hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-EMC730LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6,4 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190776 |
| Korvaa | 784H73 / 93041402E |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 3.84Wh |
| Mitat | 50.70 x 31.50 x 14.30mm |
Stocks
Write Your Own Review