DUAL-LITE hätävalaistus DYN12 / DYN12-06L yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
DUAL-LITE hätävalaistus DYN12 / DYN12-06L yhteensopiva akku 3600mAh
DUAL-LITE hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDYN12 DYN12-06L DYN12I-06LKorvattavat DUAL-LITE hätävalaistus alkuperäisakut784H72
In stock
- SKU
- CS-EMC720LS
30,95 €
Kuvaus / DUAL-LITE hätävalaistus DYN12 / DYN12-06L yhteensopiva akku 3600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DUAL-LITE hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-EMC720LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 12,8 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191230 |
| Korvaa | 784H72 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 46.08Wh |
| Mitat | 147.40 x 70.30 x 19.00mm |
Stocks
Write Your Own Review