Drift Ghost, Ghost S, Ghost S HD akku 1750mAh
calcActive())">
Drift Ghost, Ghost S, Ghost S HD akku 1750mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Drift kameroiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FDC002MC
19,95 €
Kuvaus / Drift Ghost, Ghost S, Ghost S HD akku 1750mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-FDC002MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071884 |
| Korvaa | FXDC02 / 72-011-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 54.50 x 36.62 x 10.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review