DOTLUX hätävalaistus EXITmulti 3177 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
DOTLUX hätävalaistus EXITmulti 3177 yhteensopiva akku 1500mAh
DOTLUX hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEXITmulti 3177Korvattavat DOTLUX hätävalaistus alkuperäisakut3179
In stock
- SKU
- CS-DTX317LS
18,95 €
Kuvaus / DOTLUX hätävalaistus EXITmulti 3177 yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DOTLUX hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-DTX317LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192626 |
| Korvaa | 3179 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 49.30 x 28.30 x 26.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review