Doro WT86 akku 800mAh / 3.84Wh
calcActive())">
Doro WT86 akku 800mAh / 3.84Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TSX100TW
18,95 €
Kuvaus / Doro WT86 akku 800mAh / 3.84Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TSX100TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044536 |
| Korvaa | TSX-BP |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 3.84Wh |
| Mitat | 49.29 x 42.78 x 13.68mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review