Doro Primo 305 akku 1200 mAh
calcActive())">
Doro Primo 305 akku 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
Primo 305Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:RCB305
In stock
- SKU
- CS-DEP305SL
15,95 €
11,95 €
Kuvaus / Doro Primo 305 akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DEP305SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093213 |
| Korvaa | RCB305 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 60.10 x 38.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|
Write Your Own Review