Doro PhoneEasy 614 Akku 700 mAh
calcActive())">
Doro PhoneEasy 614 Akku 700 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
614 615 680 681 DP615 PhoneEasy 614 PhoneEasy 615 PhoneEasy 615gsm PhoneEasy 680 PhoneEasy 682
In stock
- SKU
- CS-DEP615SL
15,95 €
13,95 €
Kuvaus / Doro PhoneEasy 614 Akku 700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEP615SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058274 |
| Korvaa | XD1105007060 / DBB-1000C / 5822 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 40.00 x 40.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review