Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
calcActive())">
Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin: Doro PhoneEasy 410 PhoneEasy 410GSM PhoneEasy 409 PhoneEasy 409GSM PhoneEasy 610 PhoneEasy 610GSM PhoneEasy 605 PhoneEasy 605GSM PhoneEasy 612 PhoneEasy 612GSMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:SHELL01A Care Clamshell
In stock
- SKU
- CS-DPE410SL
15,95 €
13,95 €
Kuvaus / Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DPE410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040460 |
| Korvaa | SHELL01A / Care Clamshell |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 49.93 x 40.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review